• team
  • zwemmen
  • rennen
  • fietsen
  • zwemmen2
  • rennen2
  • fietsen2

30 Jarig jubileum feest Tri Club SteinAfgelopen weekend was het 30-jarig feest van Triathlon Vereniging Stein. Het feest was goed bezocht en we kunnen stellen dat het een geslaagde avond was. Daarnaast is het grote nieuws natuurlijk dat Triathlon Vereniging Stein voor de toekomst door het leven gaat als

Tri Club Stein. Deze naam is bewust gekozen en ons ingefluisterd door een van onze waardevolle leden die daar een goede kijk op heeft. Triathlon Vereniging Stein is een begrip in de Regio een vereniging met een lange historie. Een vereniging die 30 jaar bestaat mag met recht daar trots op zijn. In deze snelle tijd is 30 jaar een top prestatie.

Mede door deze mooie tijd worden de tijden van Triathlon Vereniging Stein dan ook steeds sneller. Zowel onze leden worden sneller als ook de vereniging en uiteraard bij een nieuwe naam hoort ook een nieuw logo en uiteraard ook mooie snelle kledij. Tijdens onze 30 jarig jubileum avond hebben al onze leden een nieuw shirt in ontvangst mogen nemen. Dit zal de lijn zijn die we als Tri Club Stein willen voortzetten.

Tevens hebben wij namens Triathlon Stein 2 startbewijzen mogen verloten , middels een van onze trainers en mede oprichter van onze vereniging Hans Hillen zijn de prijzen gevallen op Gerard Gijzen en John Bosch. Beide gefeliciteerd met deze mooie prijs !!!

Geniet van onderstaande foto`s en vergeet ons niet te liken op Facebook. Daar is ook een uitgebreide foto reportage te vinden van het feest .

Namens Tri Club Stein Bedankt !!!! 

        

 

 

 

 

 

 

contact

Tri Club Stein

Aan het Beekerkruis 17 • 6191 LD Beek

info@triclub-stein

Contact


 

 © Tri Club Stein • Lid NTB  Secretariaat: Aan het Beekerkruis 17, 6191 LD BEEK   

Webdesign Pixels & Text